bg07

Sky.ee pälvis 3. aastat järjest Eesti Muusikaettevõtluse Auhindadel Aasta Meediakanali tiitli!

Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2021 võitjad kuulutati välja reedel, 11. juunil toimunud pidulikul galaõhtul PROTO avastustehases. Auhindu jagati 17 kategoorias isikutele ja organisatsioonidele, kelle panus muusika valdkonda või valdkonna edendamisesse oli eelmisel aastal märkimisväärne. Sky.ee pälvis juba kolmandat aastat järjest Aasta Meediakanali tiitli.

Sky.ee panustas möödunud aastal enim noortesse muusikutesse ja nendega seotud eriprojektidesse ning püsis turuliidrina muusikaürituste kajastastamises ning muusikaettevõtluse toetamises. Lisaks tehti ära ka suurprojekt koostöös raadioga Sky Plus oldi Eesti Laulu meediapartnerid.

“Sky.ee ei ole pelgalt uudistevoog, vaid ka platvorm, mis laiendas oma piire videosaadete, eriprojektide ning lisasisuga – pannes muusikuid ka uude rolli, näiteks saatejuhtidena,” kommenteerib Sky.ee peatoimetaja Irene Kivi ja lisab: “Lisaks näitas meie sisu kvaliteeti ka asjaolu, et kõik suurimad meediakanalid meid iganädalaselt refereerivad, mis aitab tõsta nii muusikute kui ma Sky Media raadiote tuntust.”

“Me ei jõua ära oodata, mil saab taas festivalidesse sukelduda ning nende kajastusi ja palju uut ning huvitavat meie lugejateni tuua,” lisab Kivi.

Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad (EMEA) toimus tänavu seitsmendat korda ning auhindu jagati 17s kategoorias. Sel aastal selgus esmakordselt Aasta Virtuaalsündmuse laureaat ning Silmapaistev Panus Muusikavaldkonda auhinna pälvis Kalev Rattus, Eesti Autorite Ühingu tegevdirektor aastatel 1993–2021. Galaõhtul, mida juhtis Robert Linna,  esinesid muusikafestivalide ja -konkursside Tudengijazz, Noortebänd ja Klassikatähed silmapaistvad tegijad Tobias Tammearu Trio, YE ja Karl Tipp. Muusikat valis Hannaliisa Uusma. Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2021 võitjad selgusid muusikavaldkonnas aktiivselt tegutsevatest isikutest ja ekspertidest koosneva kaheastmelise žürii hääletuse tulemusena.


Foto: Aaron Urb