Kui gramm rohkem kui kaks kümnendit tagasi nägi eetrivalgust SKY Raadio, ei osanud vist keegi uneski aimata, et vastse raadiojaama sünd paneb aluse millelegi oluliselt suuremale.

Esimesele pääsukesele lisandus riburadamisi eestikeelne värske muusika lipulaev Sky Plus, veidi elukogenumale venekeelsele publikule keskendunud Super Raadio (endine Russkoje Raadio), noori ja hüperenergilisi koondav veebijaam NRJ, vaid väärt ja väärikatele kuldajahittidele pühendatud Retro FM, tõeline rokiraadio Rock FM ning rütmikas avatud meelsusega Kiss FM. Siinkohal on paslik selguse mõttes ära märkida, et kõiki neist saab kuulata ka veebis, Eesti suurimas muusikaportaalis Sky.ee

Kuigi esialgu tundub, et iga jaam erineb teisest kui Saaremaa kindamuster, seob kõiki Sky Media raadiojaamu soov eristuda konkurentidest. Tahame olla Eesti raadiomaastikul pigem konkurentsituks teejuhiks kui sabassörkijaks. Nii otsime pidevalt uusi ja huvitavaid muusikaleide ning raadioformaate. Oleme pidevas interaktsioonis kuulajatega, olgu selleks siis mõni kuulajamäng või sotsiaalvõrgustik.

Püüd olla oma ala parim kajastub ka kõikide jaamade reitingutes.