SKY MEDIA – juba aastaid Tallinna Kuld- ja Hõbesponsor, teeb jätkuvalt koostööd Eesti suuremate toetusfondidega!

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond

„Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondil on olnud õnn olla Sky Media koostööpartner juba mitu aastat ning oleme selle üle väga rõõmsad ja tänulikud. Sky Media on meie jaoks üheks kõige olulisemaks meediaalaseks koostööpartneriks, kelle abil oleme oma heategevuslike sõnumitega paljude kuulajateni jõudnud.

Koostöö Sky Media meeskonnaga on olnud ääretult tore, sest nende seas on soojad ja vastutulelikud inimesed, kes ei ole pidanud paljuks anda oma panus selleks, et Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond saaks oma heategevuskampaaniad võimalikud hästi kuuldavaks teha ja seeläbi aidata pisikesi beebisid, kes abi vajavad. Sky Media kanalites mängitavate heategevuslike raadioklippide abil oleme palju saavutanud ja toetusfond on veendunud, et ilma Sky Media abita ei oleks me kindlasti tänaseks nii palju head teinud ja sünnitusmajja vajalikke ning kalleid aparaate soetanud.

Sky Media on meie silmis üks väga eesrindlik kanal heategevuses ja usume ning loodame, et meie senine tore koostöö jätkub ning saame üheskoos palju head teha.“

Eeva Kauba
Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi juht

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

Koostöö Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi ja Sky Media vahel on olnud sujuv ja professionaalne. Hindame, et Sky Media on aidanud põhikampaaniate avalikustamisel, aga tulnud kaasa ka väiksemate ürituste ja ettevõtmiste tutvustamisel. Sky Media on just selline partner nagu üks tõeline sõber olema peab – alati olemas!

Küllike Saar
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi juhatuse liige

Tallinna Lastehaigla Toetusfond

„Koostöö Sky Media’ga sai alguse juba 2000.a., kui alustasime Tallinna Lastehaigla Toetusfondi iga-aastaste heategevuslike meediakampaaniatega, mille jooksul kutsume häid inimesi tegema annetust lastehaigla patsientide heaks. Kindlasti ei jää me enam arstide teadmistelt Euroopa tasemele alla, kuid kaasaegne ravi eeldab ka kalli aparatuuri olemasolu, mida haiglal ei oleks õnnestunud ilma toetajate abita hankida. Sky Media juhtkonnale polnud vaja pikalt seletada miks me nende abi vajame. Vastupidi- lisaks raadioklippide tasuta eetriaja võimaldamisele, pakkus juhtkond omalt poolt abi ka nende klippide tasuta tootmisel. Pikaaegne koostöö on vastu pidanud majandusraskustele ja täna on hea meel tõdeda, et tänu Sky Media järjepidevale abile on väga paljud lapsed saanud lastehaiglas parimat võimalikku arstiabi. Ja seeläbi ka kiiremini tervenenult koju! Aitäh, et aitate aidata!“

Inna Kramer
SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja