bg07

Eesti suurim muusikaportaal Sky.ee ületas märtsis 500 000 unikaalse lugeja piiri

Sky.ee portaal püstitas märtsis kõigi aegade lugejarekordi, jõudes kuu lõikes ligi 525 000 unikaalse külastajani. Kuu jooksul paistsid eriliselt silma muusika- ja teleuudised. Inimesed elasid enim kaasa Uku Suvistele, kes eriolukorra tõttu Eurovisioonile ei pääsenud.

 

Sky.ee loetavus on võrreldes 2018. aastaga tõusnud jõuliselt üle 100% ning täna on Sky Media raadioid siduva portaali, mis edastab nii muusika-, tele-, kui meelelahutusuudiseid, keskmiseks külastatavuseks 222 tuhat unikaalset lugejat nädalas!

“Sky.ee toimetuse väike, aga imetabane kollektiiv on teinud uskumatut tööd. Lisaks sellele, et oleme kõige populaarsem internetiraadiote kuulamiskoht, oleme ise mehitatult väljas kajastanud kõiki suurüritusi õlg-õla kõrval koos teiste meelelahutusportaalidega. Pärast eriolukorra väljakuulutamist, paistab eriliselt silma tugev koostöö portaali ja raadiote vahel. Veelgi enam on pööratud tähelepanu meie originaalsisule, mida inimesed suurima hea meelega ka lugesid. Samuti on näha, et lugejad vajavad lisaks kurbadele uudistele ka meelelahutust ning seda me oleme proovinud ka meie külastajatele pakkuda,” sõnab Sky.ee peatoimetaja Irene Kivi, kes tänab kogu Sky.ee ja Sky Media tiimi ning lugejaid.

Sky.ee on muusika ja meelelahutusportaal, mis kajastab Eesti ja maailma muusikaelu värskeid sündmusi, tutvustab uut muusikat, on populaarseim  internetiraadiote kuulamiskoht ning olulisemate muusikaürituse reaalajas kajastaja.

 

Külastajad – 222 tuhat iganädalast külastajat, neist 75% mobiilis (GA)

 

Sihtrühmaks 15-45 popkultuuri tarbija

Külastajatest:
  • 60% vanuses 18-34 eluaastat, 18% vanuses 35-44, 14% vanuses 45-54
  • 60% naised, 40% mehed
  • 65% elavad Tallinnas ja selle lähiübruses

Sisu

  • Põhirubriigid: muusika, TV ja film, fun ja melu
  • Meediapartnerid: raadiojaamad Sky Plus, Retro FM, Rock FM, NRJ
  • Raadiopleieris on kuulatav online 16 erinevat raadiojaama ning saadete podcastid
  • 24 500 fänni Facebookis ja 4 900 jälgijat Instagramis

Sky Media, 06.04.2020