bg07

Russkoje Radio uudised

Suvised Kantar Emori raadiouuringud kinnitavad jätkuvalt, et Russkoje Raadio on venekeelsete kommertsraadiote seas esimesel positsioonil. Üle-eestiliseks iganädalaseks Russkoje Raadio auditooriumi suuruseks hinnati 129 tuhat kuulajat. Tallinnas ja Harjumaal oleme 79 tuhande püsikuulajaga absoluutsed liidrid (teisel kohal Raadio 4, 69 tuhat). See on juba võrreldav suurimate eestikeelsete raadiojaamadega!

Hommikuprogrammil „Täiskäik edasi“ on nüüd uus saatejuht! Armastatud tegijate Jelena Golovenko ja Maria Steptšenko duole lisandus Oleg Fjodorov. Oleg on rohke raadio- ja elukogemusega tipp-professionaal, galantne, erudeeritud ja hea huumoritajuga. Usume, et Russkoje Raadio kuulajad võtavad Olegi kiiresti oma hommikutesse heaks kaaslaseks.

Russkoje Raadio teatab lisaks uhkusega kahe pereliikme lisandumisest – meil on nüüd kaks internetiraadiot! Mõlemad on hõlpsasti Russkoje Raadio kodulehelt leitavad ja kuulatavad: www.russkoeradio.fm

Russkoje Rock Raadio – esimest korda Eestis kõlab 24/7 vene rokk kogu oma hiilguses – dinosaurustest tänaste tähtedeni. Russkoje Räpp Raadio – täpselt sama räppmuusika kohta! Nii avab Russkoje Raadio ukse nii andekatele peavoolu- kui ka undegroundigeeniustele. Ehk artistidele, kelle looming baseerub peamiselt vene keele suurusel ning nüansirikkusel. Jaama helikeelt aitas luua noor multitalent Tallinnast – Dmitry „DMS“ Laytenberg.